Агроволокно - це укривний матеріал виготовлений за технологією «спанбонд»..

Завдяки своїй нехитрій структурі, цей матеріал дозволяє проникати сонячним променям, одночасно захищаючи від впливу ультрафіолету, і прекрасно пропускає вологу. При цьому світло і волога приходить в таких пропорціях, що нормалізує мікроклімат під собою до ідеалу. Тому рослини і грунт, накритий агроволокном, набагато краще себе почувають в даному середовищі і в результаті все ефективніше росте і плодоносить. Сфери використання спанбонду майже безмежні, це і овочеві культури, і плодові дерева, і квіти.

Білий тип агроволокна - укривний, майже аналогічний у використанні, як і поліетиленова плівка. Тобто, їм можна вкривати парники, але одночасно, його можна і безпосередньо використовувати для укриття рослин і дерев. Для саду, з білого агроволокна можна робити своєрідні мішки, ковпаки і утеплювати ним дерева не тільки навесні, але і на всю зиму. На грядках, можна або робити найрізноманітніші парники, або просто після засівання культури накривати безпосередньо землю. Сходи культур самі піднімуть спанбонд, але при бажанні можна допомогти, злегка зменшивши натяг. При прополюванні та інших роботах, агроволокно легко знімається і потім назад накладається.

Використання агроволокна гарантує:

  • відмінний захист від заморозків для ранніх посівів;
  • оптимальну температуру і збереження вологості під полотном;
  • захист від несприятливих погодних умов (вітру, граду, ураганів);
  • захист від різних комах, гризунів і птахів.

Пропонуємо наступні типи укривного полотна:

Тип Агроволокна (щільність, г/м2)

Застосування

Температурний режим

Рулонна продукція

Продукція в пакетах

Агроволокно біле 17, УФ – 4%

Найтонше агроволокно має вагу 17 г на квадрат. Його та інші тонкі типи (19 і 23 м / кв. м.) безпосередньо викладають на грунт поверх посаджених насіння або розсади. Перевага тонких агроволокон у високій світлопередачі. Інший плюс спанбонду з щільністю 17 в його легкості, тобто навіть самі тендітні рослини легко піднімуть таку вагу.

вбереже лише від заморозків до -2 градусів

1,6 * 50 м. (80 м. 2 )

1,6 * 100 м. (160 м. 2 )

1,6 * 500 м. (800 м. 2 )

1,6 * 10 м. (16 м. 2 )

Агроволокно біле 19, УФ – 4%

витримує морози до -3

Агроволокно біле 23, УФ – 4%

витримує морози до - 4 градусів.

Агроволокно біле 30, УФ – 4%

Агроволокна з вагою 30 г. / кв. м. щільніші і розраховані, як для безпосереднього укладання на грядки, так і для створення тунельних парників. Відмінно захищає рослини від вітру, граду, навіть снігу. Різниця між першими типами в кращій фортеці і трохи гірше проникненню світла. Спанбонд з вагою від 42 г / кв. м. ефективніше використовувати на парники.

захист від заморозків до -5 ° С

Агроволокно біле 42, УФ – 4%

захист від заморозків до -7 ° С

Агроволокно біле 50, УФ – 4%

Найщільніший спанбонд, дуже добре підходить для парників і саду. Часто його використовують для укриття кущів і дерев на зиму, а також для укриття полів в зимовий період, як альтернативу сніжному покриву.

захист від заморозків до -10 ° С