Маски від Сінта-Д це якісний, виготовлений на сучасному, високотехнологічному обладнанні продукт, який гарантує бездоганне дотримання норм щодо захисту організму від шкідливих впливів на нього «ззовні». Маски Сінта-Д мають сучасний, естет-універсальний дизайн, конструктивно сформований із трьох шарів нетканого матеріалу, один з яких мельтблаун*, який в комбінації з іншими нетканих матеріалів характеризуються стійкістю до дії найбільш поширених речовин, а також стійкістю до грибків, мікроорганізмів і комах .
• Один розмір масок Cінда-Д підходить для більшості, тобто для дорослих і дітей, що робить маски ідеальними для зберігання в будинку в разі надзвичайної ситуації.
Маски від Сінта-Д виготовлені з високоякісного нетканого матеріалу для особи, що гарантує ефективність і комфорт.
Зовнішній шар: ефективно захищає від пилу;
Середній шар: перешкоджає проникненню шкідливих, і не бажаних для організму, більш дрібних частинок;
Внутрішній, третій, приємний для шкіри шар, вбирає вологу з дихання, що робить маску воздухопроницаемой і зручною для носіння.
Тришарова маска для обличчя добре і ефективно захищає здоров'я і дихальну систему організму людини
• М'яка і еластична петля для вух забезпечує легкість носіння, виключаючи тиск на вуха. Легкі і зручні у використанні маски від Сінта-Д оптимально закривають рот і ніс, завдяки універсальній, для всіх типів осіб, формі, зі спеціально розробленим анатомічним охопленням носової частини, тобто перенісся і з загином на підборідді.
• Маски для обличчя від Сінта-Д ідеально підходять для носіння в офісі, вдома, салоні автомобіля, їзди на велосипеді, продуктовому магазині, відвідуванні лікарів і просто широкої публіки. Це найкраща маска, яку можна носити, коли ви подорожуєте по завантажених аеропортів, автобусним терміналів, торговим центрам, вечірок і жвавих міських вулицях. Вона вбереже вас від пилу, димки, диму, автомобільних вихлопів і т. Д. Комплекти з 10, 50, 100 одноразових масок, - це універсальний вибір для задоволення потреб будь-якої сім'ї, персоналу, друзів.
• Маски для обличчя Сінта-Д виробляються і запечатуються в упаковку на високоточному, сучасному, якщо вони відповідають цим нормам стандартизації, обладнанні. Це чудова, необхідна і незамінна частина атрибута людини в сучасному світі!
Звертайтеся до менеджерів «Сінта-Д», щоб проконсультуватися щодо вибору і замовлення масок. Номери для зв'язку вказані на сайті. Телефонуйте, щоб обговорити умови співпраці і замовити продукцію на вигідних умовах. Товар доставимо в будь-яку точку України (Харків, Київ, Житомир, Львів та ін.).
мельтблаун * - даний матеріал сертифікований згідно стандарту BFE-99, що виключає проникнення будь-яких мікроорганізмів і вірусів, таких як грип, коронавірус і т.д. Даний стандарт (BFE-99) досягається застосуванням спеціального мальтблауна певної щільності