Хочете купити медичний одяг оптом? До цього завдання необхідно підходити відповідально, так як костюм, взуття або шапочка повинна бути двостороннім бар’єром від бактерій, мікробів та інфекцій, мати якісне пошиття, відповідати стандартам, прийнятим в нашій країні.

Компанія «СИНТА-Д» понад 12 років працює на українському ринку, пропонуючи продукцію з нетканих матеріалів бездоганної якості. Вивчіть електронний каталог виробника, щоб визначитися з підходящим варіантом і оформити замовлення онлайн. Усі позиції дані із зазначенням актуальною вартості і експлуатаційних характеристик. Це допоможе швидко визначитися з рішенням. Медичний одяг зі спанбонду

Медичний одяг на вибір

Якщо потрібна медична одяг оптом від виробника, ви можете прямо зараз оформити замовлення онлайн. Звертаючись до виробника, ви зможете придбати медичні шапочки, халати, бахіли і багато іншого. Це знадобиться для:

 • лікувальних маніпуляцій;
 • оперативних втручань;
 • патологоанатомічної діяльності тощо.

  Виробник медичного одягу при виготовленні продукції дотримується актуальні норми і стандарти. На всю продукцію є сертифікати якості. Використовуються перевірені матеріали і технології пошиття.

  Ви відзначите:

  1. зручність і комфорт під час роботи;
  2. естетичний зовнішній вигляд, який буде виділяти персонал із загальної маси (також можна підібрати варіанти для відвідувачів медичного закладу);
  3. екологічність і гіпоалергенність;
  4. доступна вартість продукції.

   Опт на вигідних умовах дозволить придбати медичний одяг від виробника з економією бюджету. Одноразові комплекти більш вигідні, так як не потребують стерилізації та дезінфекції. Таке вбрання не доведеться прати і обробляти після використання. Можна просто взяти новий.

   Перегляньте електронний каталог, в якому ви знайдете:

   • медичні костюми, які можуть використовуватися для різних маніпуляцій в клініці, масажному кабінеті або салоні краси;
   • шапочки, які запобігають потраплянню волосся в рану або ж слизову (обов’язкова умова в процедурній, операційної, реанімації та стерилізації);
   • тапочки або бахіли, які забезпечують стерильність в приміщеннях;
   • фартух для патологоанатомічних маніпуляцій і операцій;
   • нарукавники, необхідні для захисту рук і багаторазової медичного одягу.

    Звертайтеся до менеджерів «СИНТА-Д», щоб проконсультуватися щодо вибору продукції. Номери для зв’язку вказані на сайті. Телефонуйте, щоб обговорити умови співпраці і замовити продукцію на вигідних умовах. Товар доставимо в будь-яку точку України (Харків, Київ, Житомир, Львів та ін.).