Для медичних установ, масажних кабінетів та салонів краси – одноразові простирадла знайшли широке застосування. Якщо раніше така продукція користувалася малим попитом, то сьогодні ситуація змінилася. Попит зумовлює бажання забезпечити клієнтам комфорт, проводити процедури в гігієнічних і стерильних умовах.

Одноразові медичні простині в рулонах 80 см

«СИНТА-Д» – виробник одноразових простирадел, що пропонує широкий вибір товарів за лояльними цінами.

Компанія спеціалізується на виготовленні нетканих матеріалів (спанбонд, синтепон та ін.), Які користуються популярністю серед українських споживачів. Продукція є сертифікованою і відповідає вимогам до гігієни та екологічності. «СИНТА-Д» пропонує опт на вигідних умовах, звертайтеся!

Чому варто придбати одноразові простирадла

Товари одноразового застосування – краще рішення для медичних клінік і косметологічних кабінетів. У таких установах строго стежать за стерильністю, тому, щоб попередити появу зайвих питань у клієнтів, вважають за краще придбати одноразові простирадла в рулонах.

З переваг такої продукції клієнти «СИНТА-Д» відзначають:

 • Гігієнічність. Чисті і стерильні простирадла відмінно захищають від бактерій і мікробів.
 • Доступна вартість. Одноразові простирадла оптом від виробника коштують дешевше, ніж аналоги багаторазового користування.
 • Гіпоалергенність. Виконані з натуральних матеріалів вироби не викликають подразнень і алергічних реакцій.
 • Повітропроникність. Поверхня простирадлом є «дихаючої», що забезпечує комфорт використання.
 • Користуватися одноразовими простирадлами зручніше, ніж багаторазовими. Персоналу не доведеться довго возитися зі зміною білизни, його пранням і дезінфекцією. Крім того, це суттєва економія коштів.

  Компанія «СИНТА-Д» пропонує замовити одноразові простирадла в рулонах різного метражу (100 м, 500 м), що дозволить підібрати оптимальний варіант для конкретних цілей. Ширина стандартна – 0,8 м. Вироби виконані в білому, блакитному і рожевому кольорі. Щільність матеріалу варіюється від 17 г / м2 до 35 г / м2.

  Перегляньте електронний каталог компанії-виробника, щоб визначитися з оптимальним рішенням. Порівнюйте ціни, експлуатаційні характеристики і робіть вибір. Чи не можете зорієнтуватися в представленому асортименті? Телефонуйте за вказаними на головній сторінці контактними номерами для отримання консультації. Досвідчені менеджери безкоштовно допоможуть підібрати найкращий варіант для використання в:

  • медичних установах (приватних або державних клініках);
  • масажних кабінетах;
  • СПА-центрах або салонах краси;
  • домашніх умовах (в побуті одноразовим простирадлах теж знайдеться застосування).

   Звертайтеся, щоб недорого замовити простирадла для одноразового використання. Гарантується оперативна доставка по будь-якою адресою (в зоні обслуговування вся Україна).