Група компаній СІНТА-Д (ТОВ «МЕГАЛАТ», та ТОВ «СІН-ТЕКС»), яка розташована у м. Дніпро, Україна, заснована в 2006 році та спеціалізується на виробництві нетканих матеріалів, таких як спанбонд та синтепон, клею, та продажу термоповсті і механізмів трансформації меблів тощо для таких галузей: меблева, медична та сільськогосподарська, побутова, гігієнічна, текстильна, будівельна.

У 2012 році ми відкрили наше підприємство, яке виробляє нетканий матеріал, такий як синтепон.

У 2015 році було запущено наше клейове виробництво ТОВ "СІН-ТЕКС".

У 2016 році ми побудували сучасний і найбільший завод ТОВ "МЕГАЛАТ", який пропонує широкий спектр нетканих матеріалів типу спанбонд.

Більше 12 років досвіду роботи на ринку робить нас Компанією, що має визначальний характер і професійний статус. У країні ми обслуговуємо безліч компаній. За кордоном ми тісно співпрацюємо з багатьма європейськими та азіатськими компаніями, а також з компаніями з  Середнього та Далекого Сходу. Компанія відвідує всі найважливіші міжнародні конференції та ярмарки.

У попередні роки наша Група отримала кілька сертифікатів - переважно як доказ високої якості виробленої продукції. До них належать, серед іншого, сертифікат OEKO-TEX для наших нетканих матеріалів.

У групі компаній СІНТА-Д працює понад 100 чоловік. Річний обсяг продажів складає близько 20 млн. дол. США. Технічні засоби усіх компаній Групи розміщуються на вулиці Юдіна, 11, м. Дніпро, Україна. Загальна площа офісів, складських приміщень, виробничих та технологічних об'єктів складає близько 20 000 м2.

Ефективна кооперація між усіма підрозділами Групи забезпечується завдяки плідній співпраці між відділами та департаментами. Весь потенціал Групи постійно вдосконалюється. Компанія вкладає багато коштів у всі сфери, що забезпечують ефективні операційні можливості, особливо в галузі інформаційних технологій та розвитку обслуговування клієнтів.

Місія компанії - Нетканi матеріали для Вашого комфорту та безпеки.

Ми сподіваємось, що вся наведена вище інформація повністю відповідає вашим очікуванням. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись безпосередньо до спеціального відділу або менеджера.

Ми запрошуємо вас до співпраці з СІНТА-Д!